لیفت-صورت-در-تبریز

خدمات لیفت صورت در تبریز

خدمات لیفت صورت شامل روش‌های مختلفی هستند که به منظور بهبود و جوانسازی پوست صورت و کاهش چین و چروک صورت انجام می‌شوند. برخی از روش‌های کلی خدمات لیفت صورت عبارتند از:

لیفت صورت با دستگاه‌های HIFU:

این روش با استفاده از امواج فوق صوت، برای تحریک سلول‌های پوست و بافت زیرین آن به کار می‌رود و باعث کاهش چین و چروک صورت و جوانسازی پوست می‌شود.

لیفت صورت با دستگاه‌های RF:

این روش با استفاده از امواج الکتریکی، بافت پوست را تحریک کرده و باعث لیفت و تنظیم پوست صورت می‌شود. این روش باعث کاهش چین و چروک صورت و جوانسازی پوست می‌شود.

لیفت صورت با دستگاه‌های لیزری:

این روش با استفاده از پرتو لیزر، بافت پوست را تحریک کرده و باعث لیفت و تنظیم پوست صورت می‌شود. این روش باعث کاهش چین و چروک صورت و جوانسازی پوست می‌شود.

لیفت صورت با استفاده از نخ‌های PDO:

در این روش، نخ‌هایی از جنس PDO در پوست صورت قرار داده می‌شوند که باعث کشیدن پوست و لیفت صورت می‌شوند. این روش باعث کاهش چین و چروک صورت و جوانسازی پوست می‌شود.

لیفت صورت با استفاده از بوتاکس:

این روش با استفاده از تزریق بوتاکس به عضلات صورت، بافت پوست را تحریک کرده و باعث کاهش چین و چروک صورت و جوانسازی پوست می‌شود.

در کل، خدمات لیفت صورت با هدف کاهش چین و چروک صورت و جوانسازی پوست انجام می‌شوند. برای انتخاب بهترین روش لیفت صورت برای خودتان، پیشنهاد ما مراجعه به کلینیک دکتر رهبری در تبریز می باشد

محمدرضا تقی زاده
محمدرضا تقی زاده
مقالات: 4

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما اینجاست تا به سوالات شما پاسخ دهد.
//
رسپشن
پشتیبانی
آنلاین